Un Attimo A Roma B&B

Ρώμη, Ιταλία View on map
9.0 Άριστο Βασισμένο σε 640 σχόλια
Επιλογή του συντάκτη

"Μια βεράντα σερβίρει πρωινό, ενώ τα δωμάτια προσφέρουν καθημερινή καθαριότητα και επάλειψη Nutella. Ο Giorgio παρέχει τοπικές συμβουλές για φαγητό. Είναι προτιμότερο για όσους κινούνται με τα πόδια στην πόλη, λιγότερο για όποιον χρειάζεται ηχομονωμένους τοίχους."

Από US$ 102 US$ 89 ανά νύχτα
Όφελος 12%
Άφιξη
26 Σεπ 2026
Αναχώρηση
27 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
  • Δωρεάν ακύρωση
    σε πολλά δωμάτια
  • Χωρίς έξοδα κράτησης
    Πληρωμή στο ξενοδοχείο
  • Ασφαλής κράτηση
    Τα δεδομένα σας είναι ασφαλή
  • Εγγύηση καλύτερης τιμής
    Βρήκατε καλύτερη τιμή;

Γιατί οι επισκέπτες επιλέγουν το Un Attimo A Roma B&B

  • Τοποθεσία
    200μ από μετρό
  • Πρωινό
    Ιταλικό, χωρίς γλουτένη
  • Ιδιωτική Άφιξη
    Check-in & check-out
  • Κλιματισμός
    Ιδιωτικό μπάνιο
  • Θυρωρείο
    Προτάσεις φαγητού
  • Ποδήλατα
    Ενοικίαση με χρέωση

Επισκόπηση

Με θέα στην πόλη, το Un Attimo A Roma B&B 4 αστέρων απέχει περίπου 2 χλμ. από την Πιάτσα Βενέτσια. Σ' αυτό το ξενοδοχείο οι πελάτες θα βρουν παγοδρόμιο για να παραμείνουν δραστήριοι.

Αυτό το bed and breakfast βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Αγία Μαρία του Τραστέβερε. Τα αξιοθέατα, που απέχουν περίπου 2,1 χλμ. από το Un Attimo A Roma B&B, περιλαμβάνουν την Πιάτσα ντελ Πόπολο. Το κατάλυμα παρέχει επίσης πρόσβαση σε εμπορικά αξιοθέατα όπως η Πιάτσα Ναβόνα, τα οποία βρίσκονται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Ο σταθμός λεωφορείων Risorgimento απέχει σε απόσταση περίπου 800 μέτρων., ενώ ο πλησιέστερος σταθμός του υπόγειου σιδηρόδρομου Οτταβιάνο - Σαν Πιέτρο - Μουσεία Βατικανού απέχει περίπου 500 μέτρα από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.

Τα δωμάτια του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν εξοπλισμό σιδερώματος, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και εγκαταστάσεις πολυμέσων με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Επίσης, έχει προσωπική θυρίδα ασφαλείας, μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού. Στα ιδιωτικά μπάνια θα βρείτε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Στο Un Attimo A Roma B&B μπορείτε να απολαύσετε ιταλικό πρωϊνό. Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Bancovino, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια, ή στο Al Panino που απέχει 5 λεπτά.

  • Άφιξη
    από 12:00 έως 21:00
  • Αναχώρηση
    από 08:00 έως 10:00
  • Κατηγορία ξενοδοχείου
    4 αστέρων
Un Attimo A Roma B&B
Οι συμβουλές μας

Πρέπει να κάνετε κράτηση στο Un Attimo A Roma B&B;

Ιδανικό για εσάς αν
  • Θέλετε δωμάτιο με μπαλκόνι και θέα στην πόλη - όλα τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι.
  • Προτιμάτε ιταλικό πρωινό στο δωμάτιό σας, το οποίο σερβίρεται καθημερινά.
Ίσως να το προσπεράσετε αν
  • Χρειάζεστε μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο - το λεωφορειάκι είναι επί πληρωμή.
Ιδανικό για
  • Το εξαιρετικό σκορ τοποθεσίας 9,2 και η γρήγορη ανταπόκριση του καταλύματος

Παροχές του Un Attimo A Roma B&B

Γενικά
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χρηματοκιβώτιο
  • VIP check-in/ -out
  • Υπηρεσία θυρωρού
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί
  • Κλειδί
Γεύματα
  • Βραστήρας
  • Κουζινικά είδη
  • Πρωινό στο δωμάτιο
Αθλήματα και Αναψυχή
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
Un Attimo A Roma B&B Υπηρεσίες επισκεπτών
  • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
Ανέσεις δωματίου
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Μίνι μπαρ
  • Παράθυρα με ηχομόνωση
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες
  • Παρκέ δάπεδο

Πολιτικές

Το Un Attimo A Roma B&B εφαρμόζει τους παρακάτω όρους σε όλες τις κρατήσεις.
Check-in / Check-out
Άφιξη
από 12:00 έως 21:00
Αναχώρηση
από 08:00 έως 10:00
Σημαντικές πληροφορίες
Αριθμός αδείας058091-AFF-04133,IT058091B4FEZISWFB

Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας

Ευχαριστώ για την εγγραφή

Κλείσιμο
Άφιξη
26 Σεπ 2026
Αναχώρηση
27 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
Επιλέξτε τις ημερομηνίες
για να δείτε τις προσφορές